گونی قند که در آن سکه قدیمی پیدا شد

مزایای استفاده از کیسه های بزرگ گونی قند دارای مزایای زیادی هستند که آنها را به یکی از رایج ترین روش های بسته بندی و حمل و نقل محصولات فله تبدیل می کند.

به عنوان یک نوع بسته بندی قابل انباشته، باعث صرفه جویی در فضا هنگام نگهداری یا حمل و نقل آنها می شود. وقتی خالی هستند، می توان آنها را تا کرد و حجمی که اشغال می کنند حداقل است.

آنها قابل بازیافت و زیست تخریب پذیر هستند که بر محیط زیست تأثیر منفی نمی گذارد.

بسته بندی بسیار کارآمدی است: اکثر ماشین آلات صنعتی فعلی با این بسته بندی سازگار شده اند، بنابراین باعث صرفه جویی در زمان و هزینه در عملیات پر کردن و تخلیه کیسه های بزرگ می شود.

مواد منسجم اغلب به صورت “انبوه” جریان می یابند یا به صورت آگلومره رفتار می کنند که چندین الگوی جریان بالقوه را ایجاد می کنند که می توان آنها را مشاهده کرد، مانند جریان هسته و غیر جریان.

الگوی جریان هسته را می توان به عنوان جریان قیف نیز توصیف کرد که در آن عمدتا هسته در حال حرکت است و الگوی پودر شبیه به قیف است. تحت چنین شرایطی، جریان محصول معمولاً آخرین ورودی، اول خروجی است. به عنوان یک نتیجه از این، به اصطلاح پدیده ratholing می تواند رخ دهد.

هنگامی که تنش به پودر اعمال می شود، خواص جریان ممکن است به شدت تغییر کند. این استرس می تواند در هنگام پر کردن و تخلیه کیسه های بزرگ و تخلیه سیلو یا قیف رخ دهد.

نیروهای وارد شده توسط پودر بر روی لایه زیرین محصول ذخیره شده در سیلو و خواص جریان مربوطه را می توان با اندازه گیری های برشی شبیه سازی کرد.

اصل آزمایش برشی اندازه گیری اصطکاک داخلی پودر پس از قرار گرفتن در معرض تنش های تثبیت متفاوت است.

بررسی‌های تنش برشی بینشی در مورد ویژگی‌های جریان یکپارچه ارائه می‌کند و همچنین می‌توان از آنها برای طراحی منطقی قیف استفاده کرد. نیم‌زاویه قیف و قطر خروجی قیف را می‌توان از روی اندازه‌گیری برش در ترکیب با چگالی محصول و اصطکاک دیواره مواد دیواره قیف معرف محاسبه کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.