گل محمدی خشک شده در بازار جاگزینی قوی به عنوان مسکنی برای دندان درد

ادویه ها و گل محمدی خشک شده در بازار برای قرن ها هم برای مصارف آشپزی و هم برای اهداف دارویی مورد استفاده قرار می گرفته اند.

ادویه ها نه تنها طعم، عطر و رنگ غذاها و نوشیدنی ها را افزایش می دهند، بلکه می توانند از بیماری های حاد و مزمن نیز محافظت کنند.

بیشتر آمریکایی ها استفاده از گل محمدی خشک شده را برای استفاده دارویی و درمانی به ویژه برای بیماری های مزمن مختلف در نظر می گیرند.

در حال حاضر شواهد زیادی وجود دارد که گل محمدی خشک شده دارای فعالیت های آنتی اکسیدانی، ضد التهابی، ضد تومور، ضد سرطان و کاهش دهنده گلوکز و کلسترول و همچنین خواصی هستند که بر شناخت و خلق و خوی تأثیر می گذارد.

تحقیقات در دهه گذشته در مورد طیف متنوعی از خواص سلامتی آنها از طریق ترکیبات زیست فعال خود، از جمله ترکیبات حاوی گوگرد، تانن ها، آلکالوئیدها، دیترپن های فنلی و ویتامین ها، به ویژه فلاونوئیدها و پلی فنل ها، گزارش شده است.

گل

ادویه ها و گیاهانی مانند میخک، رزماری، مریم گلی، گل محمدی خشک شده، پونه کوهی و دارچین با محتوای بالای ترکیبات فنلی منابع عالی آنتی اکسیدان هستند.

بدیهی است که مصرف مکرر غذاهای تند نیز با کاهش خطر مرگ ناشی از سرطان و بیماری های ایسکمیک قلب و سیستم تنفسی مرتبط است.

با این حال، نقش واقعیگل محمدی خشک شده در حفظ سلامت، به ویژه با توجه به محافظت در برابر توسعه بیماری های مزمن و غیرواگیر، در حال حاضر نامشخص است.

این بررسی فواید بالقوه سلامتی ادویه ها و گل محمدی خشک شده، گیاهان رایج مانند فلفل چیلی، دارچین، زنجبیل، فلفل سیاه، زردچوبه، شنبلیله، رزماری و سیر را نشان می دهد.

ادویه ها قسمت های خشک شده و خوشبوی گیاهان هستند. به طور خاص، همانطور که توسط سازمان غذا و دارو (FDA) تعریف شده است ادویه ها عبارتند از: مواد گیاهی معطر، به صورت کامل، شکسته یا آسیاب شده، که عملکرد مهم آنها در غذا چاشنی به جای تغذیه است.

تفاوت اصلی بین یک گیاه و یک ادویه در این است که ادویه از هر قسمت گیاه به غیر از برگ ها می آید در حالی که یک گیاه همیشه از برگ ها می آید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.