کیوی در بازار هند در صنعت ساختمان سازی کاربرد دارد

بر اساس مقاله 2018 کیوی در بازار هند کاروتنوئیدهایی (یعنی رنگدانه های گیاهی) به نام لوتئین، زآگزانتین و بتاکاروتن را ارائه می دهد که همگی دارای خواص آنتی اکسیدانی هستند.

به این معنی که آنها می توانند همتایان شما را از استرس اکسیداتیو محافظت کنند، وضعیتی که در غیر این صورت می تواند به بیماری های چشمی مانند گلوکوم و آب مروارید کمک کند.

با این حال خوردن غذاهای غنی از کاروتنوئید ممکن است به کاهش خطر کمک کند. علاوه بر این، در بدن بتاکاروتن به ویتامین A تبدیل می‌شود که یک ماده مغذی ضروری برای بینایی سالم است.

نحوه انتخاب کیوی: در فروشگاه های مواد غذایی، کیوی اغلب به صورت تازه فروخته می شود، اگرچه ممکن است بتوانید آن را به تنهایی یا با میوه های دیگر منجمد پیدا کنید.

به گفته آلن هنگام انتخاب کیوی تازه، کیویی را انتخاب کنید که به دلیل اندازه اش سنگین باشد، بوی میوه ای داشته باشد و وقتی آن را لمس می کنید کمی می دهد.

در خانه کیوی ها را روی میز نگه دارید تا بتوانند به رسیدن آن ها ادامه دهند. آلن می گوید: «اگر آنها خیلی سریع می رسند می توانید آنها را در یخچال نگهداری کنید.

آلن توضیح می دهد که وقتی آماده دریافت فواید سلامتی کیوی هستید، “میوه را از وسط برش دهید و با قاشق گوشت آن را از پوست جدا کنید.” پوست نیز خوراکی است، اما بیشتر افراد از روش اسکوپ کردن استفاده می کنند یا ابتدا پوست را جدا می کنند.

به لطف بافت آبدار و طعم ترش و شیرین، کیوی ها به طرز شگفت انگیزی همه کاره هستند.

در اینجا تعدادی ایده برای نحوه شروع شما موجود است:

اسموتی میوه: برای افزایش طعم اسموتی یک کیوی تازه یا منجمد اضافه کنید. آن را با شیر نارگیل یا آب برای حالات گرمسیری جدی امتحان کنید و اگر نوشیدنی خود را تمام نکردید، می توانید درست کنید.

یخ پاپ: باقی مانده اسموتی را در قالب های یخ بریزید تا یک غذای یخ زده خوشمزه داشته باشید. همچنین می توانید برش های کیوی تازه را قبل از انجماد اضافه کنید تا بصری چشم نوازی داشته باشید.

سالاد میوه: رنگ سبز پر جنب و جوش کیوی برای خوشرنگ کردن سالاد میوه بعدی شما عالی است. همانطور که گفته شد، این میوه با محصولات آب و هوای گرم مانند انبه یا پاپایا بسیار خوب عمل می کند آلن خاطرنشان می کند: «میوه های ویتامین C به خوبی با هم بازی می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.