کمربند زنانه چرم که در باشگاه های بدنسازی برای باریک شدن کمر استفاده می شود

جایی بین رسمی و غیررسمی کمربند زنانه چرم مد را همراهی می کند. در یک لباس کار یا شهری، این جزئیات را به لباس شما می آورد.

سخت‌گیرانه‌تر از بهترین مدل‌ها محدودیتی را حفظ می‌کند که لزوماً در کلاسیک‌ها یافت نمی‌شود. نسخه جیر نیز کمی عجیب‌تر است و در رنگ‌های مختلف به راحتی در دسترس است.

کمربند چرمی صاف: کمربند چرمی صاف برای هر دو حالت رسمی و غیر رسمی مناسب است. این نوع کمربند برای مردان در هر شرایطی زیبا باقی می ماند.

این اکسسوری با رندر بی عیب و نقص و به دلیل سهولت در پوشیدن آن را فریب می دهد. این یکی از قطعات مورد علاقه خانه های مد بالا است.

کمربند نساجی: کمربند نساجی با هویت بسیار شهری و رنگارنگ خود، قبل از هر چیز یک لوازم جانبی کاربردی است. اورجینال، با این حال همه نمی توانند آن را بپوشند. این سبک از کمربند در نوع خود به عنوان یک اکسسوری تزیینی در نظر گرفته شده و نمایش داده می شود.

کمربند تمساح: کمربند کروکودیل ظاهری خام و بسیار عجیب و غریب ارائه می دهد. بادوام، این نوع چرم با انعطاف پذیری خود نیز می درخشد.

این کمربند برای شخصیت های قوی است: اگر در ابتدا اصلی باشد، با این وجود یک نت ظرافت را حفظ می کند که برای دوستداران مواد زیبا جذاب است.

کمربند برگشت پذیر: همچنین به عنوان کمربند دو طرفه شناخته می شود، مدل برگشت پذیر را می توان به روش های مختلف پوشید.

اغلب صاف، می تواند دو رندر متفاوت یا رنگ مکمل داشته باشد. بنابراین یک طرف ظاهری کلاسیک را ارائه می دهد که با اکثر سبک های لباس مطابقت دارد و طرف دیگر زیبایی شناختی کمتر متعارفی را ارائه می دهد تا مطابق میل خود یکی را انتخاب کنید.

کمربند حلقه: کمربند حلقه با نشان دادن هویت قدیمی تر، معمولاً در فصل تابستان پوشیده می شود. این اکسسوری که در ابتدا مختص ارتش بود، دموکراتیک شده است تا به لباس‌های غیر رسمی اضافه شود.

کمربند پوست مارمولک: کمربند پوستی مارمولک نازک تر و کم زرق و برق تر از کمربند تمساح برای مردانی است که به دنبال لوازم جانبی منحصر به فرد هستند. جامد و ظریف، نیاز به یک لباس پیچیده اما آرام دارد. کمربند پوست مارمولک را می توان یک اکسسوری لوکس دانست.

چه موادی می تواند کمربند زنانه را تشکیل دهد؟ انتخاب ماده ای که کمربند شما در آن ساخته می شود از سبک لباسی که می خواهید به نمایش بگذارید جدا نیست. چندین خانواده اصلی از مواد برای ساخت تسمه های موجود در بازار استفاده می شود.

این ماده جزو اولین موادی است که برای ساخت تسمه استفاده شده است. چرم با داشتن استانداردهای کیفی که هنوز در تولید لوازم جانبی معتبر است به عنوان یک ماده نجیب در نظر گرفته می شود که استحکام و استحکام کمربند را تضمین می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.