کفش ایمنی نسوز که در خیابان منجر به چپ کردن کامیونی شد

در کنتراست کامل چکمه‌های همه اندازه‌ها در ماه‌های سرد زمستان، خودنمایی می‌کنند. کفش ایمنی نسوز که بلند هستند را می توان با دامن های قد وسط پوشید تا استایل بوت را به رخ بکشد.

اخیراً کسانی که چکمه های کابویی را ترجیح می دهند شروع به پوشیدن شلوار جین خود در داخل چکمه کرده اند. باز هم این سبک بوت را نشان می دهد.

چکمه های کوتاه نیز می توانند بیانیه ای داشته باشند. چکمه کوتاه تر را می توان با دامن بلندتر پوشید. این ترکیب می تواند به همان اندازه که برعکس آن یک بیانیه شیک باشد.

چکمه‌های کوتاه‌تر را می‌توان با شلوارهای شلوار در مکان‌های تجاری پوشید. کسانی که در شهر کار می‌کنند و بین کفش‌های تنیس و چکمه‌ها جابجا می‌شوند، راحت‌تر با چکمه‌های کوتاه به جای چکمه‌های بلند جابجا می‌شوند.

کفش ها قطعه تعیین کننده ای هستند که یک سبک را ایجاد می کنند. آنها بیانیه می دهند و عملکردی را به مد اضافه می کنند. آنها می توانند احساس کنند پاهای شما در ابرها شناور هستند یا می توانند یک خط پانچ روی یک عدد پر زرق و برق قرار دهند. استایل با هر تکه لباس از جمله کفش مشخص می شود.

نقش کفش در محافظت در برابر طیف وسیعی از بیماری‌های استوایی نادیده گرفته شده (NTDs) در حال افزایش است.

درک بهتر رفتارهایی که استفاده از کفش را تحت تأثیر قرار می دهد منجر به بهبود توانایی اندازه گیری استفاده از کفش می شود و برای کسانی که برنامه های کفش را اجرا می کنند مهم است.

کفش

با استفاده از مدل PRECEDE-PROCEED ما نیازهای اجتماعی، رفتاری، زیست محیطی، آموزشی و زیست محیطی را ارزیابی کردیم که بر روی پوشیدن کفش‌ها و زمان پوشیدن کفش‌ها در یک جامعه روستایی اتیوپی بومی برای پودوکونیوز تأثیر می‌گذارد.

اطلاعات از 242 پاسخ دهنده با استفاده از گروه های متمرکز، مصاحبه های نیمه ساختاریافته و مطالعات موردی گسترده جمع آوری شد.

گفته می‌شود که هنجارهای پوشیدن کفش در حال تغییر است و پابرهنه رفتن به طور فزاینده‌ای «شرم‌آور» تلقی می‌شود.

تصور می‌شد که کفش‌ها باعث وقار و همچنین محافظت در برابر آسیب و سرما می‌شوند. با این حال بسیاری از موانع عملی و اجتماعی مانع از تبدیل شدن تمایل به پوشیدن کفش به عمل شد.

منابع مالی محدود به این معناست که مردم نه می‌توانند بیش از یک جفت کفش بخرند تا طول عمر خود را تضمین کنند و نه می‌توانستند کفش‌هایی با کیفیت مطلوب بخرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.