کشف چسب کاغذ قدیمی با ارزش در روستایی در یزد

براق یکی دیگر از چسب کاغذ قدیمی اساسی است، اما با یک ویژگی منحصر به فرد، هنگامی که خشک می شود، جلوه ای سه بعدی به دست می آوریم. بهترین چیز عملکرد دوگانه آن است: چسباندن و حجم دادن و تسکین دادن به عناصر خاصی از پروژه های قراضه شما.

دارای یک تلگراف کوچک برای کار با دقت بر روی جزئیات خاص است، در واقع می توانید قطرات کوچکی را مستقیماً از بطری بچکانید که وقتی خشک شود ظاهر نقاط لعابی شفاف را ایجاد می کند.

باید یادمان باشد که این چسب را باید بدون باقی ماندن حباب های چسب در نازل نگه داشت تا خشک نشود و بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید (مثلا می توانیم از سنجاق استفاده کنیم). پایان نهایی براق براق و شفاف است.

احتیاط: باید به مقدار چسبی که می زنیم توجه ویژه ای شود، به خصوص اگر با کاغذهای نازک کار می کنیم. اگر مقدار زیادی محصول را اعمال کنیم، کاغذ می تواند “خیس” شود و کمی چروک شود.

اگر به دنبال گزینه تمیزتری برای کار هستید، نوارهای دو طرفه راه حل شما هستند. آنها برای چسباندن کاغذ، مقوا و عکس ایده آل هستند، زیرا کاغذ را چروک نمی کنند یا حاوی اسیدهایی هستند که می توانند عکس ها را خراب کنند.

استفاده از آن بسیار ساده است، یک تکه نوار را روی سطحی که می خواهید بچسبانید کشیده و بچسبانید، نوار محافظ را بردارید (معمولاً رنگ آن متفاوت است) و می توانید آن را در هر کجا که می خواهید بچسبانید.

نوارهای دو طرفه، بسیار همه کاره، دارای نسخه فوق العاده قوی هستند تا هنگام چسباندن پروژه های ما محافظت بیشتری داشته باشند و نگران قطعات جدا شده نباشند. ما نسخه خود را از نوار دو طرفه بسیار قوی ساخته ایم، به علاوه آن را در سه اندازه ساخته ایم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.