کاپشن شبرنگ مردانه بازیکن معروف فوتبال ربوده شد

امروزه اکثر مردان جوان کاپشن شبرنگ مردانه خود را تا زانو می پوشند که بین قسمت پایین زانو تا کمی بالاتر است. این تنها مردانی را که اندام‌های آرایشی دارند و کاپشن را نزدیک‌تر به بدن می‌پوشند، تحسین می‌کند. اگر چندین بار در روز از خودروی خود وارد و خارج می شوید این یک گزینه مناسب است.

اگر یک کاپشن قد بلند یا تا روی زانو انتخاب می کنید یک موضوع انتخابی است، اما به خاطر داشته باشید که کاپشن تمام قد ممکن است گرمتر باشد و می تواند شما را کمی چاشنی تر از کاپشن تا روی زانو نشان دهد.

تناسب: هنگام خرید پالتو، حتما از یک پیراهن و یک کت اسپرت یا کت کت و شلوار استفاده کنید زیرا کت باید روی آن قرار بگیرد.

برخی از مردان تناسب گشادتر را دوست دارند در حالی که مردان جوان تر اغلب تناسب اندام را ترجیح می دهند. با این حال، اگر هنگام بستن دکمه‌های کاپشن چروک‌های ایکس مشاهده کردید، قطعاً خیلی تنگ است.

کاپشن

سبک: با توجه به استایل، بار دیگر به انتخاب شما بستگی دارد. مانتو تک سینه با یقه برگردان یک مانتو کاملاً خوب است در حالی که مانتو یقه ای دوبله کمی رسمی تر است و وقتی سرد است گرمتر می پوشد زیرا دو لایه پارچه روی سینه خود دارید.

ساخت و ساز: کاپشن های باکیفیت دارای بوم دوخته شده هستند، در حالی که پالتوهای ارزان قیمت دارای بوم ذوب شده هستند.

بوم دوخته شده قطعا دوام بیشتری دارد و برای دوام ساخته شده است، در حالی که روکش ضعیف چسبانده شده ممکن است پس از چند سال شل شود و لباس را خراب کند.

اگر پول برای شما اهمیتی ندارد، با یک کاپشن کاملا برزنتی همراه شوید. اگر نه، سعی کنید کت و شلوارهای کاملاً برزنتی بخرید و با یک پالتو چسب دار بروید. بر خلاف کت و شلوار، کت بوم چسب دار قابل قبول است زیرا گشادتر است و کمتر آن را می پوشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.