کار کردن با پالت پلاستیکی کیک موجب افزابش ضربان قلب می شود

همانطور که می دانید پالت پلاستیکی کیک یک ابزار دستی است که برای بلند کردن، چرخاندن یا پخش کردن استفاده می شود.

پالت ها دسته ای دارند که به اندازه کافی بلند است تا دست نگهدارنده را از چیزی که بلند می شود یا پخش می کند و همچنین از سطح داغ دور نگه دارد.

تیغه پالت پهن و نازک است. شکل تیغه ها متفاوت است و شکل های مربع و مستطیل رایج ترین هستند. تیغه معمولاً تا حدودی انعطاف پذیر است.

تیغه های پالت اغلب در سمت راست بلندتر از سمت چپ هستند، زیرا این کار برای افراد راست دست موثرتر است. کفگیرهای چپ دست نیز وجود دارد، اما اینها نادرتر هستند.

پالت ها معمولا از پلاستیک یا فلز ساخته می شوند، اما گاهی اوقات از انواع چوبی، لاستیکی و سیلیکونی نیز استفاده می شود. پالت های فلزی معمولا دارای دسته چوبی یا پلاستیکی هستند تا از گرما عایق شوند.

پالت

پالت برای بسیاری از انواع آشپزی ضروری است. آنها به ویژه هنگام سرخ کردن غذاهایی که نیاز به برگرداندن دارند مورد نیاز هستند.

برای سرو غذا نیز می توان از کفگیر استفاده کرد. تیغه پالت پخت و پز اغلب شکاف دارد تا مایعات از آن عبور کنند. در انگلیسی بریتانیایی به این ظروف شکاف دار، برش ماهی می گویند.

انواع مختلفی از پالت وجود دارد. پالت فراستینگ تیغه ای بلند و نازک دارد. پالت هایی که برای استفاده با باربیکیو یا سایر شعله های باز طراحی شده اند، دسته های بلندتری دارند.

پالت چینی برای استفاده با وک طراحی شده است. یک لبه آنها منحنی است و برای نگهداری مقادیر زیادی غذا سفت تر هستند.

ست پالت پخت مقاوم در برابر حرارت: ست پالت کیک و قاشق پخت برای ظروف آشپزی روکش دار و نچسب ایمن هستند و برای استفاده با غذاهای داغ عالی هستند (این پالت های مقاوم در برابر حرارت را می توان تا دمای 600 درجه فارنهایت استفاده کرد) مقاومت در برابر خوردگی و دمای بالا.

ضمانت رضایت: کفگیر آیسینگ دارای ضمانت مادام العمر است. اگر از اسپاتول ما راضی نیستید، ما به شما بازپرداخت کامل یا جایگزینی می دهیم. اکنون به سبد خرید اضافه کنید زیرا خطری ندارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.