کاربرد شیلنگ دوقلو جوشکاری در ساخت بطری های پلاستیکی

قبل از خرید بررسی کنید که شیلنگ دوقلو جوشکاری چقدر انعطاف پذیر و بادوام است. باید به اندازه کافی الاستیک باشد و با کوچکترین پیچشی تغییر شکل ندهد.

البته نیازی به گره زدن از شلنگ نیست. فقط بررسی کنید که چقدر خوب ساخته شده است و آیا نقص کارخانه ای وجود دارد یا خیر.

هر شیلنگ جوشکاری گازی که خریداری می کنید باید به اندازه کافی انعطاف پذیر و عاری از ترک، سوراخ و غیره باشد.

در تجربه ما اغلب جوشکاران به دنبال یک غلاف جوش نیمه اتوماتیک برای جوشکاری در محیط آرگون هستند. بیایید بلافاصله بگوییم که یک شلنگ درجه یک (قرمز رنگ شده است) برای چنین مواردی عالی است.

در مورد طول کابل می تواند به 4.5 متر برسد. اما ما خرید چنین شلنگ بلندی را توصیه نمی کنیم. آنها اغلب فر می شوند و به اندازه کافی کارآمد نیستند. طول بهینه شیلنگ ها برای جوشکاری و برش گازی حدود 2-2.5 متر است.

شیلنگ

مطمئن شوید که شیلنگ ها گیر نکرده یا پیچ خورده نیستند. هم در عملیات و هم در انبار. اجازه دهید شلنگ ها در مکانی تمیز و خشک، محافظت شده از گرد و غبار قرار بگیرند.

در ظاهر شیلنگ ها می توانند به اندازه کافی قوی باشند، اما غلاف آنها همیشه قادر به مقاومت در برابر رطوبت، کثیفی و حتی جرقه های بیشتر نیست.

این تمام چیزی است که باید در مورد انتخاب و ذخیره شیلنگ بدانید. به خاطر داشته باشید که شلنگ های جوشکاری همان اجزایی هستند که مثلاً مشعل هستند.

آنها همچنین نیاز به تعویض به موقع دارند. نیازی نیست یک کابل را برای سالها اجرا کنید و بعد تعجب کنید که چرا به نتایج دلخواهتان نمی رسید.

اکنون می دانید که شیلنگ های جوشکاری تفاوت های زیادی دارند و کیفیت کار جوشکاری نیز به انتخاب صحیح آنها بستگی دارد.

اگر قصد دارید انواع جوشکاری را با استفاده از گازهای مختلف انجام دهید، توصیه می کنیم چندین شلنگ را به طور همزمان خریداری کنید. به طوری که در هر زمان بتوانید شروع به کار کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.