چگونه کفش ایمنی مناسب جزء مهمی از ایمنی و سلامت هستند

شرایط ذکر شده در بالا ممکن است یکی از دلایلی باشد که قیمت کفش ایمنی در شیراز از تولید به مصرف اغلب با درد و صدمات ناشی از کار در قسمت پایین کمر، مچ پا، هالوکس و سرهای متاتارس همراه است.

این توسط یک نظرسنجی توسط Marr و Quine (1993) تأیید می شود که در آن 91٪ از افرادی که کفش ایمنی می پوشیدند از مشکلات پا رنج می بردند.

علاوه بر این، به نظر می رسد درد و صدمات با تمرکز ضعیف (خطر تصادف) و بهره وری مرتبط باشد. بنابراین، کفش های ایمنی مناسب جزء مهمی از ایمنی و سلامت هستند.

یکی دیگر از جنبه هایی که کفش های ایمنی را به درد و صدمات مرتبط می کند ممکن است آخرین طراحی کفش ایمنی باشد که می تواند ناهماهنگی کلی آناتومی پا و آخرین طراحی داشته باشد.

همانطور که دابسون و همکارانش توضیح دادند. (2017) مقایسه شکل پای کارگران معدن زغال سنگ با شکل چکمه های آنها. این یافته ها ممکن است ناظر آشکار شود

مشاهدات مبنی بر اینکه هنوز کفش مناسبی وجود ندارد. علاوه بر این، از آنجایی که آخرین توسعه و طراحی به طور کلی بر اساس معیارهای پای ثابت و تجربه دستی طراحان است، نقص در عملکرد پویای پا (موقعیت های مختلف ایستادن و راه رفتن) به این مشکل اضافه می کند.

همانطور که در بالا توضیح داده شد، قیمت کفش ایمنی بدون بند + خرید تقریباً 8 ساعت در روز و چندین روز در هفته پوشیده می شوند. بنابراین، کفش‌های نامناسب بر مورفولوژی، عملکرد و کیفیت‌های بیومکانیکی پا تأثیر منفی می‌گذارند و همچنین بر شروع درد.

اطلاعات سه بعدی (سه بعدی) در مورد تغییر شکل استاتیک و پویا پا در طول ایستادن و راه رفتن به نظر می رسد برای تناسب مناسب کفش از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

تولید این اطلاعات هنوز چالش برانگیز است و تنها چند تیم تحقیقاتی راه حل هایی برای چگونگی ثبت عملکرد پویای پا در ایستادن و راه رفتن پیدا کرده اند.

  • منابع:
    1. Improvement of safety shoe fit – evaluation of dynamic foot structure
  • تبلیغات: 
  1. آیا می دانستید که زالو ها هیچ وقت نمی میرند
  2. توت فرنگی های پیوند شده با مزه های بلوبری !
  3. کشف نوعی توت که سرطان خون را درمان می کند !
  4. گاوی که با خوردن توت فرنگی دو قلو زایید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.