چسب کاغذی قهوه ای که امروز به بالاترین قیمت فروش رفت

اینها دایره های کوچکی هستند که در دو طرف آن چسب دارند. برای چسباندن اقلام کوچک با چسب کاغذی قهوه ای مانند دکمه ها، پارچه ها، جواهرات، روبان ها، پولک ها ایده آل است. آنها به طور دائم به انواع سطوح مانند کاغذ، فلز، چوب، منسوجات، پلاستیک و غیره می‌چسبند.

آنها چسب هایی برای ایجاد یک اثر تسکین و بعد در کار ما هستند. اگر شما یکی از کسانی هستید که دوست دارید این افکت سه بعدی را در پروژه های خود ایجاد کنید، مربع های فوم به شما در رسیدن به آن کمک می کنند.

فرمت آن در مربع های چسبی دو طرفه کوچک – موجود در اندازه های مختلف – مناسب برای انواع کاغذ و عکس می باشد.

اگر چیزی که به دنبال آن هستید چسبی است که دقت زیادی به شما بدهد، راه حل، قالب قلم یا نشانگر است. با آن می توانید قطعات بسیار ظریفی مانند واترمارک یا جزئیات را بچسبانید.

بسته به مدل یا برند، استفاده از آن ممکن است متفاوت باشد، اما هدف آن همیشه یکسان است: تسهیل کار چسباندن قطعاتی که به دقت زیادی نیاز دارند.

این چسب به دلیل تطبیق پذیری زیاد یکی از شناخته شده ترین چسب ها در دنیای ضایعات است. بسیار قوی و چند ماده ای است. نام تجاری ما، Craftelier’s Basics، نسخه مخصوص به خود BLOK را دارد تا بتواند آن را با بهترین قیمت داشته باشد.

چسب بلوک چسبی با کیفیت است که قابلیت چسباندن چرم، چوب، شیشه، سرامیک، فلز، پارچه و البته کاغذ و کارت را دارد. این یک چسب عالی برای پروژه های صحافی و مقوا است که در آن خشک شدن سریع بسیار مهم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.