پیرمردی با پوشیدن کفش کلارک فرزین سه شبانه روز بدون وقفه دوید

در حقیقت کفش کلارک فرزین با سوراخ های تزئینی (broguery) هستند و این سوراخ ها در امتداد درزها و گاهی اوقات در قسمت جلوی چکمه قرار دارند.

لازم به یادآوری است که سوراخ های روی برگ ها از بین نمی روند و بنابراین به عنوان وسیله اضافی تهویه عمل نمی کنند.

کفش‌های کلارک که تعداد زیادی از آن‌ها به طور مساوی از طریق سوراخ‌ها توزیع شده‌اند، لزوماً براگ نیستند. اینها فقط کفش هایی هستند که از چرم سوراخ دار ساخته شده اند.

ما توجه ویژه ای به این واقعیت داریم که بروگ ها می توانند هم آکسفورد و هم دربی باشند. هم کفش کلارک و هم چکمه هر چه سوراخ ها بیشتر باشد، رسمیت کمتری دارند.

بنابراین بروگ های کامل با سوراخ هایی در امتداد تمام درزها و جلو برای شلوار جین و چینی بهتر از کت و شلوارهای رسمی مناسب هستند. غیر رسمی به نظر می رسند.

کفش

از سوی دیگر، اگر سوراخی فقط در امتداد درز جلو وجود داشته باشد، و خود کفش ها از چرم تیره صاف ساخته شده باشند برای اکثریت قریب به اتفاق جلسات کاری مناسب هستند و می توانند حتی با کت و شلوارهای رسمی نیز خوب به نظر برسند.

البته به جز برای لباس‌های تاکسدو و کت‌های پشتی که نیاز به کفش‌های آکسفورد مشکی دارند، بدون نیاز به کت و شلوار.

این کفش ها بند ندارند بنابراین پوشیدن آن آسان و ساده است. از طرف دیگر، مهم است که آنها کاملاً محکم بنشینند در غیر این صورت ممکن است پا کمی در آنها آویزان شود که باعث ناراحتی می شود.

با توجه به درجه رسمی بودن، کفش های لوفر متفاوت هستند: سخت ترین مدل ها (تیره، ساخته شده از چرم صاف) را می توان با کت و شلوارهای تجاری ترکیب کرد، در حالی که کت و شلوارهای غیررسمی بهتر است با شلوار جین و چینی پوشیده شوند.

با این حال، زیبایی کتانی‌های رسمی این است که با لباس‌های غیررسمی نیز خوب به نظر می‌رسند و بر این اساس، بسیار متنوع هستند.

شایان ذکر است که هر لوفر دارای یک درز نیم دایره در قسمت جلویی است که در حالت ایده آل باید با دست انجام شود. هیچ بست روی چنین کفشی وجود ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.