میشل میریسولا، 31 ساله، هنرمندی در بروکلین دارای مجموعه ای از ظروف چینی

میشل میریسولا، 31 ساله، هنرمندی در بروکلین که دارای مجموعه ای از بشقاب های طلایی هومر لافلین است.

موافق است که «اگر به اندازه کافی در رستوران ها و بارها جشن نمی گیرید»، ظروف چینی خوب «راهی برای طبقه بندی کاری است که در آن انجام می دهید». خانه.”

خانم میریسولا با الهام از رنگ‌های Delftware، سبکی از سفال‌های قلع هلندی، مجموعه‌ای از ظروف سفالی طرح‌دار در پالت آبی و سفید را برای خط خود به نام Chell Fish ساخته است.

به گفته داینا ایسوم جانسون، کارشناس خودکار رنگی فانتزی روند در Etsy، در سال 2021 در مقایسه با سال 2020، 39 درصد افزایش در جستجوی چینی های خوب در این سایت و 28 درصد افزایش در جستجو برای ظروف غذاخوری چینی قدیمی و قدیمی داشته است.

داون بلاک، معاون کلکسیونی، الکترونیک و خانه در eBay، گفت که این سایت افزایش مشابهی داشته است.

 

او گفت: «از این زمان در سال گذشته، eBay شاهد افزایش قابل توجهی در جستجوها و فروش برای برندهای چینی و چینی از جمله Lenox، Noritake و Herend بوده است.

چین از برندهای میراثی نیز راه خود را به ثبت عروسی های بیشتری باز می کند. لورن کی، سردبیر اجرایی The Knot، یک وب‌سایت منبع عروسی که به زوج‌ها اجازه می‌دهد تا ثبت نام کنند.

گفت که علاقه کاربران سایت به سازندگان تابلو نقاشی از جمله Bernardaud، Royal Copenhagen، Wedgwood و Richard Ginori به اوج خود رسیده است که او از سال 2018 ندیده است. .

همچنین اشتهای بیشتری برای خرید ظروف چینی خوب در برخی از مغازه های دست دوم افزایش یافته است.

الیز آبرامز، 71 ساله، صاحب عتیقه جات الیز آبرامز در گریت بارینگتون، ماساچوست، ظرف یکبار مصرف در دهه 1970 شروع به جمع آوری بشقاب های چینی کرد. مغازه او که در سال 1989 افتتاح شد.

مجموعه‌ای از ظروف چینی تزئین شده با نقوش مختلف از گل گرفته تا ماهی و بازی را به فروش می‌رساند. اخیراً، او متوجه افزایش مشتریانی شده است که به دنبال آن هستند.

 • منابع:
  1. It’s a Fine Time for Fine China
 • تبلیغات:
   1. حاصلخیزی خاک با کود مرغی
   2. مختل کردن هوای خانه با فرش
   3. الفین فرش پرفروش ترین الیاف در بازار
   4. میگو دارای خواص ضد التهابی است

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.