لباس چهارخانه مردانه که با نخ هایی از نقره دوخته شده است

اگر عاشق پرینت هستید پس حتما باید لباس چهارخانه مردانه را امتحان کنید. من مردان زیادی را می شناسم که مهم نیست کجا می روند چاپ چهارخانه می پوشند.

لباس های بسیار جذابی وجود دارد که در چک چاپ شده اند، توصیه می کنم لباس چهارخانه را امتحان کنید. بیشتر مدل‌های ویترینی مناسب روزهای سرد است اما می‌توانید از همان لباس‌های چهارخانه برای پوشیدن در فصل تابستان استفاده کنید.

برخی از مدل ها واقعاً جوان به نظر می رسند و الهام گرفته از دختران مدرسه ای هستند، اما من عاشق روش های بزرگتر برای پوشیدن لباس های چهارخانه هستم.

چاپ چهارخانه حس یکپارچهسازی با سیستمعامل دارد، به همین دلیل است که باید برش های مدرن را انتخاب کنید. این می تواند کمد لباس مورد علاقه شما ضروری باشد، پس چرا آن را عالی جلوه نمی دهید راه های منحصربفرد برای تکان دادن لباس های چهارخانه را بررسی کنید و نظرات خود را در نظرات زیر به من بگویید.

لباس

پیراهن سیاه و سفید ژینگهام با آستین کوتاه به طور ایده آل با این ژاکت چرم مشکی بدون آستین مطابقت دارد. عینک آفتابی مشکی بزرگ و صندل های پاشنه قرمز را اضافه کنید.

پیراهن تارتان با آستین های بلند و تزئینات جین الهام گرفته از گرانج به نظر می رسد. عینک‌های آفتابی گرد مشکی، چکمه‌های پاشنه‌دار چرمی مشکی که با گل میخ تزئین شده‌اند و یک مهمانی بازوی چرم مشکی را اضافه کنید.

پیراهن با الهام از سبک کانتری با تناسب راحت، ساده و زنانه به نظر می رسد. یک کوله پشتی قهوه ای حاشیه دار، کت جین آبی تزئین شده با حاشیه و نیم بوت های قهوه ای خردلی جیر را اضافه کنید.

پیراهن چهارخانه کمربند به رنگ آبی و سفید برای پوشیدن در خیابان ها و مهمانی های غیررسمی عالی است. کفش‌های بنددار سفید و شال گردن باندانا سفید را اضافه کنید.

مینی لباس طوسی آستین دار با طرح چهارخانه می توان برای مهمانی های گرانج استفاده کرد. قاطرهای پاشنه دار چرمی مشکی، کلاه فدورا سیاه و کوله پشتی جیر مشکی را اضافه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.