قاچاق قوری چینی معمولی موجب کشته شدن دو کول بر شد

یک قوری چینی معمولی واقعاً می تواند کارهای زیادی انجام دهد، اگر بدانید چه نوع قوری بهترین چای را می سازد.

آیا می‌دانید قوری چینی چای در واقع اهداف متفاوتی دارند؟ من قبلاً فکر می کردم که آنها یکسان هستند در حالی که در مورد تهیه یک فنجان چای است و من اصطلاح کتری و قوری چینی را به جای هم استفاده می کردم.

بنابراین، واقعیت این است که قوری چینی چیزی نیست جز ظرفی که فقط آب را برای سرو چای شما نگه می دارد، شما نمی توانید آن را در اجاق گاز خود قرار دهید و برگ های چای را دم کنید.

اکثر قوری‌ها از شیشه، چینی و سرامیک ساخته شده‌اند که در برابر دمای بالا به اندازه کافی خوب نیستند. با این حال می توانید یک قوری چینی چای از این مواد نیز پیدا کنید.

قوری های سرامیکی در بازار وجود دارد که دارای پایه استیل ضد زنگ هستند که می توانید مستقیماً روی اجاق گاز خود استفاده کنید.

قوری

اکنون بیایید در مورد کتری های چای صحبت کنیم می توانید یک کتری چای را روی اجاق گاز خود قرار دهید و چای خود را دم کنید آنها طوری طراحی شده اند که کار را به خوبی انجام دهند. همچنین کتری های برقی در بازار وجود دارد که از دوشاخه یا باتری استفاده می کنند و کار را انجام می دهند.

متداول ترین مواد کتری چای مس و فولاد ضد زنگ هستند که در برابر دمای بالا مقاومت می کنند.

بنابراین، تفاوت اصلی این است که یک قوری چینی نمی تواند چای شما را دم کند، فقط آن را برای سرو نگه دارید، در حالی که یک کتری می تواند آب را گرم کرده و چای شما را دم کند.

وقتی در مورد انواع قوری چینی صحبت می کنیم گزینه های زیادی برای صحبت وجود دارد. و هر نوع قوری چینی دارای ویژگی های منحصر به فرد و همچنین مزایا و معایب نسبت به انواع دیگر قوری چینی است. در اینجا، ما رایج ترین انواع را گردآوری کرده ایم، بیایید بررسی کنیم.

هنگام بحث در مورد انواع قوری چینی، سرامیک ماده ای است که مستقیماً به ذهن می رسد. بیش از 1100 سال است که از آن استفاده می شود زیرا افرادی که چای می نوشند دوست دارند از آن استفاده کنند. شما همیشه یک طرح سنتی را در قوری سرامیکی خواهید یافت که دارای ظرافت ساده ای است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.