فوم صندلی جلو 206 که هرگز آتش نمی گیرد

همانطور که می دانید فوم صندلی جلو 206 اغلب در صنعت خودرو، به ویژه در ساخت اتومبیل و سایر وسایل نقلیه استفاده می شود.

ماشین خود را تصور کنید که در خانه شما نشسته است. از بیرون، برای یافتن هرگونه استفاده از فوم در طراحی تحت فشار قرار می گیرید.

با این حال اگر به داخل وسیله نقلیه خود نگاه کنید، محصولات فوم پلی اورتان بسیار قابل توجه هستند. این به طور گسترده ای در وسایل نقلیه در ساخت صندلی ماشین، سربرگ، صندلی کودک، تکیه گاه بازو و پانل درب استفاده می شود.

بیایید با واضح ترین کاربرد فوم شروع کنیم: صندلی ها. در زیر تودوزی که صندلی‌های ماشین شما را می‌پوشاند، هر صندلی با فوم بریده شده به اندازه و شکل ساخته شده است.

دو فوم معمولی روکش صندلی که در طراحی صندلی ماشین استفاده می شود عبارتند از Severe (بسیار سفت) دانسیته و High (سفت) که هر دو فوم پلی اورتان هستند. از دیگر انواع فوم های مورد استفاده می توان به پلی استر PUR و پلی اتر PUR اشاره کرد.

در حال حاضر در حالی که کار با پلی‌استر PUR آسان‌تر است و قابلیت شکل‌دهی حرارتی خوبی دارد، پلی‌تر PUR نرخ انتشار کمتری دارد و بو کم‌تری دارد.

فوم

اگر به تازگی اتومبیل خود را آورده اید احتمالاً نمی دانید از کدام فوم استفاده شده است اما یافتن این اطلاعات با جستجوی آنلاین مارک و مدل اتومبیل خود باید بسیار ساده باشد. فوم معمولاً بر اساس آنچه سازنده معتقد است انتخاب بهتری برای مشتریان خودرو است انتخاب می شود.

هدلینر خودرو نیز از فوم استفاده می کند. سربرگ در واقع یک اصطلاح جمعی برای لایه هایی است که سقف داخلی ماشین شما را می پوشاند.

اگر آن را لمس کنید متوجه خواهید شد که معمولاً کاملاً نرم است و مانند پارچه است. زیر آن پوشش فوم است. مانند صندلی های ماشین داشتن فوم مناسب برای هدلینر شما مهم است.

برخی از خودروها از پوشش روی فوم سربرگ استفاده نمی کنند. این به این دلیل است که شما می توانید به جای چسبیدن به فوم معمولی، فوم تزئینی را برای این قسمت از خودرو خریداری کنید.

به طور مشابه فوم تزئینی را می توان برای صندلی های ماشین نیز آورد (که با توجه به فرورفتگی ها و انحناهایی که بسیاری از صندلی های ماشین مدرن در طراحی خود استفاده می کنند، منطقی است).

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.