فلفل دلمه ای غنی از ویتامین B

فلفل شیرین حاوی مقدار قابل توجهی ویتامین B6 است که برای ایجاد هموگلوبین در خون ضروری است و توسط گلبول های قرمز خون به سراسر بدن منتقل می شود تا به رساندن اکسیژن به سلول ها و بسیج آهن کمک کند.

کم خونی زمانی ایجاد می شود که بدن مقدار کافی گلبول قرمز تولید نمی کند و منجر به علائمی مانند خستگی، درد و درد و غیره می شود.

تحقیقات متعدد نشان می دهد که مصرف زیاد غذاهای غنی از ویتامین B6 مانند فلفل دلمه ای دستچین می تواند به کاهش علائم کم خونی کمک کند.

در برخی موارد از بروز آن جلوگیری کند فلفل دلمه ای تند حاوی 0.334 میلی گرم ویتامین b6 است که 25.69 درصد از مقدار توصیه شده روزانه را تشکیل می دهد.

فواید مس برای سلامتی مربوط به اثرات ضد التهابی آن است که به کاهش علائم آرتریت کمک می کند.

فلفل شیرین حاوی 0.098 میلی گرم مس است که 10.89 درصد از مقدار توصیه شده روزانه است. بازار همچنین مملو از دستبندهای مسی و سایر لوازم جانبی برای درمان این بیماری است.

مس همچنین می تواند به عنوان یک درمان خانگی برای آرتریت عمل کند. آب را به مدت یک شب در ظرف مسی ذخیره کنید تا آثار مس جمع شود.

اینها برای تقویت سیستم عضلانی مفید هستند، بنابراین صبح که از خواب بیدار می شوید، آب بنوشید.

شما در طول روز احساس انرژی و تحرک خواهید داشت، زیرا متابولیسم شما منبع خوبی از مس برای فرآیندهای روزانه خود خواهد بود.

بنابراین غذاهای غنی از مس برای حل مشکل آرتریت ضروری هستند. فلفل دلمه ای سبز دزفول حاوی مقدار زیادی ویتامین K است که به افزایش مقدار پروتئین خاص ضروری برای حفظ کلسیم استخوان کمک می کند.

بدن برای استفاده از کلسیم برای ساختن استخوان ها به ویتامین K نیاز دارد. فلفل دلمه ای چهارپر حاوی 9.17 درصد ویتامین K است که مقدار توصیه شده روزانه است.

شواهد متعددی ثابت می کند که ویتامین K می تواند سلامت استخوان ها را بهبود بخشد و خطر شکستگی استخوان را کاهش دهد، به ویژه در زنان یائسه که در معرض خطر پوکی استخوان هستند.

  • منابع:
    1. Sweet peppers facts and health benefits
  • تبلیغات: 
  1. فروش خاکشیر شیراز بصورت اینترنتی و قیمت ارزان
  2. محل خرید رازیانه با کیفیت و ارزان در همدان کجاست؟
  3. فروش خاکشیر پاک شده در فروشگاه گل زرین همدان
  4. فروش گیاه رازیانه ارزان در همدان

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.