فروش عسل خوانسار در اصفهان موجب انتشار ویروسی ناشناخته شد

همانطور که می دانید عسل خوانسار در اصفهان یک غذای بسیار کامل و سرشار از ویتامین ها و مواد مغذی است و خواص و فواید زیادی دارد که در طول تاریخ بسیار شناخته شده و مورد استفاده قرار گرفته است. بنابراین خواص عسل بسیار زیاد است.

حقیقت این است که این شیرین کننده طبیعی دارای خواص بی شماری است، از تسکین گلودرد گرفته تا التیام زخم ها یا سوختگی ها. بعد ما به شما نشان می دهیم که آنها چه هستند.

عسل دارای خواص ضد باکتریایی بی شماری است. این به دلیل مهار کننده های موجود در آن است. که همراه با گلوکز اکسیداز خاصیت باکتری کشی وسیعی به آن می بخشد. این ها به محافظت از بدن در برابر رادیکال های آزاد کمک می کنند.

رادیکال های آزاد مسئول پیری زودرس پوست هستند. و همچنین ایجاد بیماری های مزمن یا قلبی.

عسل

آنتی اکسیدان قوی: یکی دیگر از خواص عسل مربوط به اثرات آنتی اکسیدانی آن است. به این ترتیب، به عنوان یک مکمل غذایی عمل می کند و از پیشرفت بیماری های قلبی یا سیستم ایمنی جلوگیری می کند. علاوه بر این، عسل دارای خواص ضد التهابی است و به بهبود سلامت چشم کمک می کند.

عسل عمدتاً از قندها (80-78%) تشکیل شده است که 38% مربوط به فروکتوز و 31% مربوط به گلوکز است. درصد باقیمانده مربوط به ساکارز، مالتوز و سایر ترکیبات مشابه است.

اسیدهای آمینه: در عسل می‌توان انواع مختلفی از اسیدهای آمینه آزاد را یافت. حضور پولینا از زنبورها برجسته است. اگرچه ما همچنین می توانیم آسپارتیک، گلوتامیک، آلین یا آرژنین را در میان دیگران پیدا کنیم.

پروتئین ها: درصد پروتئین ها تقریباً صفر است، زیرا حدود 0.26٪ است.

مواد معدنی: بسته به تنوع عسلی که با آن مواجه می شویم، مواد معدنی موجود در آن متفاوت است. با این حال، مواد معدنی مانند روی، منیزیم یا پتاسیم وجود دارد که در همه متغیرهای عسل وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.