ظروف ملامین چیکو در بیمارستانی موجب پیشرفت بیماری قلبی در سالمندان شد

همانطور که می دانید ظروف ملامین چیکو از مواد سبک وزن، بادوام و مقاوم در برابر حرارت ساخته شده است. طراحی آن به کارکنان شما اجازه می‌دهد تا سینی‌های سرو بزرگ را حمل کنند غذاها را سریع‌تر تحویل دهند و از زور زدن خود جلوگیری کنند.

علاوه بر این آن را به اشکال مختلف، با کاسه های ملامینه، نعلبکی، سینی های نمایش، رامکین، مخروط سرخ کردنی، و حتی چاپستیک در دسترس است.

تولید کنندگان ظروف ملامینه را در طیف گسترده ای از رنگ ها و سبک ها تولید می کنند، که از نظر زیبایی شناسی محصولی همه کاره است که تقریباً هر تنظیماتی را بهبود می بخشد.

ظروف ملامین از چه ساخته شده است؟ ملامین از یک ترکیب شیمیایی با پایه آلی و غنی از نیتروژن ساخته شده است. کیفیت های بادوام و مقاوم در برابر حرارت آن را برای تولید ظروف غذاخوری پلاستیکی قوی، لمینت ها و چسب ها عالی می کند.

ظروف

تولیدکنندگان با ترکیب رزین ملامینه با مواد تقویت کننده، ماندگاری مشخص ملامین را ایجاد می کنند. شما می توانید ظروف ملامینه را در هر رنگ، طرح و شکلی خریداری کنید.

لیست ما از مزایای برتر پلاستیک ملامینه را بخوانید تا بدانید چرا اپراتورهای خدمات غذایی به ظروف غذاخوری ملامینه روی می آورند.

پلاستیک ایمن برای غذا: FDA ملامین را به عنوان پلاستیک ایمن برای سرو غذا تایید می کند. ظروف ملامینه یک جایگزین اقتصادی برای چینی هستند.

ظروف ملامین سبک وزن را می توان به گونه ای به پایان رساند که شبیه ظروف سنگی، چینی یا چوب واقعی باشد. ملامین به سختی شکسته می شود، تراشه یا خراشیده می شود.

با ظروف غذاخوری ملامینه سبک از کارکنان خود در برابر فشارها محافظت کنید. ظروف ملامین گرمای غذاهای آبکاری شده را جذب نمی کند و سوختگی های تصادفی را کاهش می دهد.

قابل شستشو در ماشین ظرفشویی: با پلاستیک ملامینه قابل شستشو در ماشین ظرفشویی، تمیز کردن و از بین بردن میکروب ها را تسریع کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.