صندلی اداری پاسارگاد که دارای سیستم گرمایشی است

صندلی های مدیریتی همانطور که از نامشان مشخص است، صندلی اداری پاسارگاد درجه یک هستند. آنها بیشتر توسط افراد بالاتر مورد استفاده قرار می گیرند که نشان دهنده سابقه آنها در یک سازمان است. پشتی براق و بلند و ظریف، تکیه گاه های ضخیم، پشتی سر، و کیفیت ساخت ممتاز آنها را کمتر از یک تاج و تخت امروزی ساخته است.

تا کنون ما فقط ظاهر شیک صندلی‌های مدیریتی را مورد بحث قرار داده‌ایم، اما نباید راحتی تضمین شده توسط چوب یا فلز گران‌قیمت و صندلی اداری پاسارگاد چرمی مخمل‌دار و روکش شده را دست کم بگیریم.

به عنوان یک امتیاز، این صندلی های اداری پاسارگاد به ندرت نیاز به تعویض دارند زیرا یک صندلی مدیریتی با کیفیت خوب می تواند تا 10 سال زنده بماند.

با سفارشی سازی شیب به جلو و عقب، صندلی های اداری پاسارگاد می توانند گردش خون را بهبود بخشند و تنفس را تسهیل کنند.

با گزینه های قابل تنظیم، می توانید ارتفاع پشتی و ارتفاع صندلی را برای رفع نیازهای خود تغییر دهید. تمام بالشتک های اضافی به بهبود وضعیت بدن برای جلوگیری از کمردرد و بدن درد کمک می کند.

صندلی

صندلی وظیفه: متداول ترین صندلی هایی که در ادارات استفاده می شود، صندلی های اپراتور یا وظیفه هستند. علیرغم ظاهر اولیه آنها، آنها برای دوره های کوتاه کار راحت هستند. آنها بسیار مقرون به صرفه هستند و گزینه خوبی برای کارکنان یک سازمان هستند.

صندلی اداری پاسارگاد دارای تنظیمات اولیه و فاصله بین دو محور پنج ستاره هستند که کار را انجام می دهند. اگر کار شما فقط به چند ساعت نشستن نیاز دارد، صندلی های اپراتور بهترین گزینه برای شما هستند.

برخلاف صندلی های مدیریتی و ارگونومیک که تا 6 تا 8 ساعت نشستن راحت دارند، صندلی اداری پاسارگاد کار نباید بیش از چهار ساعت متوالی استفاده شوند.

صندلی اداری پاسارگاد وظیفه نیز با مدل های بدون بازو عرضه می شوند که آنها را به انتخاب خوبی برای فضاهای اداری کوچک تبدیل می کند.

آنها در زیر میز قرار می گیرند و به شما امکان می دهند به فضای کاری خود نزدیک شوید. از آنجایی که آنها فاقد تکیه گاه هستند، از میز برای استراحت بازوها استفاده می شود و از موقعیت خنثی بازوها، دست ها و مچ ها اطمینان می دهد.

صندلی اداری پاسارگاد برای کارهایی که شامل تایپ می شود بهترین هستند زیرا پشتی را صاف نگه می دارند و سرعت تایپ را افزایش می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.