شخصی با لمس کردن درب چوبی قدیمی بخشی از وقایع تاریخی آن دوران را می گوید

انتخاب یک درب چوبی قدیمی ورودی جدید می تواند یک تصمیم پیچیده باشد، از انتخاب سبک مناسب برای شما و دارایی شما گرفته تا رنگ ها و آهن فروشی.

همه اینها می تواند یک میدان مین باشد. با این حال، یکی از مهم ترین تصمیماتی که می گیرید، موادی است که درب شما از آن ساخته شده است.

بسیاری از مردم بر این باورند که قیمت درب چوبی ارزان یو پی وی سی طول عمر بیشتری نسبت به نمونه های چوبی دارند. این در واقع اینطور نیست. اگر به درستی از درب چوبی مراقبت شود، عمر متوسطی بین 56 تا 65 سال دارد.

با این حال، ما درهای چوبی را می شناسیم که صدها سال قدمت دارند و هنوز در شرایط عالی هستند. از طرف دیگر، یو پی وی سی طول عمر متوسطی بین 25 تا 35 سال دارد.

بسیاری از وب‌سایت‌ها اشاره می‌کنند که تعمیر و نگهداری خوب طول عمر قیمت چوب کیلویی درب چوبی را افزایش می‌دهد، اما به جزئیات آنچه باید توجه کنید، نمی‌پردازد. این مقاله به این موضوع می پردازد که چگونه می توانید عمر درب ورودی چوبی خود را افزایش دهید.

نگهداری
توصیه می‌کنیم سالانه پالت چوبی دست دوم و قاب خود را بازرسی کنید تا آسیب یا ساییدگی عمومی را بررسی کنید. بهتر است این کار را در بهار/تابستان انجام دهید تا قبل از شروع هوای بد، کارهای مورد نیاز را انجام دهید.

همچنین تشخیص رنگ پوسته پوسته شدن در روزهای روشن‌تر آسان‌تر است. چهار زمینه وجود دارد که باید هنگام تکمیل بازرسی خود بررسی کنید.

 

 • منابع:
  1. HOW LONG SHOULD A WOODEN FRONT DOOR LAST
 • تبلیغات:
  1. معرفی چند ایده خلاقانه برای تبلیغات!
  2. چرا قیمت سرامیک رو به افزایش است؟
  3. با این روش ها یک فرد شاد در جامعه باشید
  4. راه هایی که شما را به ثروت نزدیکتر می کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.