سرکه وردا خانواده موجب جنگ جهانی دوم شد

سرکه وردا خانواده سیب ممکن است به طور فرضی از قلب محافظت کند و برخی تحقیقات نشان می دهد که ممکن است خطر بیماری قلبی را کاهش دهد.

مطالعه دیگری منتشر شده در مجله پیشرفت در بیولوژی و بیوتکنولوژی نشان داد که سرکه سیب باعث کاهش سطح کلسترول کلی در موش ها می شود.

Agyeman توضیح می دهد: در حال حاضر هیچ مدرک قوی مبنی بر کاهش خطر بیماری قلبی در انسان وجود ندارد بنابراین قطعاً مطالعات بیشتری مورد نیاز است.
Agyeman می گوید: سرکه سیب چیزی نیست که بخواهید آن را بنوشید، زیرا نوشیدن مقادیر زیاد آن در روز می تواند آسیب واقعی به بدن وارد کند.

این به این دلیل است که سرکه سیب بسیار اسیدی است، بنابراین نوشیدن آن به صورت رقیق نشده  و بیش از حد  ممکن است منجر به مشکلات گوارشی شود. (فکر کنید: حالت تهوع و ناراحتی معده).

سرکه

لورنس هشدار می دهد که اسیدیته ACV می تواند به مینای دندان یا بافت های مری آسیب برساند. با در نظر گرفتن تمام این موارد، بهترین گزینه مصرف ACV رقیق شده در مواد دیگر است.

اگر از داروهای ادرارآور یا “قرص های آب” برای فشار خون بالا استفاده می کنید، بهتر است با احتیاط بیشتری به سرکه سیب مراجعه کنید.

لورنس می گوید ACV می تواند سطح پتاسیم شما را به شدت کاهش دهد، که در حال حاضر یک عارضه جانبی بالقوه دیورتیک ها است.

کلینیک مایو اشاره می کند که دیورتیک ها با افزایش دفع آب و سدیم از طریق ادرار به کاهش فشار خون بالا کمک می کنند.

اگرچه برخی ممکن است باعث دفع پتاسیم نیز شوند. این می تواند منجر به سطوح پایین پتاسیم خون یا هیپوکالمی شود که باعث علائمی از جمله ضعف یا گرفتگی عضلات می شود.

نوشیدن سرکه سیب و مصرف دیورتیک ها ممکن است خطر کاهش پتاسیم را در شما افزایش دهد بنابراین قبل از مصرف حتما با پزشک خود صحبت کنید.

Agyeman می‌گوید اگر دارو برای دیابت مصرف می‌کنید نیز همین‌طور است زیرا اثرات بالقوه کاهش قند خون ACV ممکن است با این داروها تعامل منفی داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.