زغال کبابی بسته بندی که در آن تعداد زیادی سکه طلا پیدا شد

چیزهای زیادی در مورد زغال کبابی بسته بندی راک وود وجود دارد به همین دلیل است که در آزمایشات ما دود شد. که تماماً از بلوط میسوری، افرا و هیکوری ساخته شده است.

تمام چوب با در نظر گرفتن سازگاری با محیط زیست از چوب باقی مانده برداشت می شود. ما همچنین دوست داریم که تکه های زغال به طور یکنواخت تراشیده شده اند. شکل تخته مانند به شما اجازه می دهد تا مقدار زیادی را در یک دودکش قرار دهید.

با این حال ما متوجه شدیم که نورگیری آن از رویال اوک سخت تر است به همین دلیل است که رتبه اول را نگرفت. Rockwood به دو تلاش نیاز داشت. در اصل، ما می‌خواستیم با سرعت 18 مایل در ساعت این سرعت را افزایش دهیم اما دو زغال دیگر که آن روز آزمایش کردیم در شرایط یکسان به خوبی روشن شدند.

وقتی زغال‌ها روشن شد راک‌وود می‌درخشید. دود بوی آتش کمپ می داد که کمی شیرین بود. ما 2.1 پوند زغال چوب روشن کردیم و همبرگرهای ما را در 11 دقیقه پخت.

در بین علاقه مندان به کباب کردن عشق زیادی به راک وود وجود دارد. این زغال چوب برهنه Whiz بالاترین امتیاز کاربر را دارد.

زغال

شما می‌توانید با تهیه این زغال چوبی خوش‌نظم، آدم‌های گریل را تحت تأثیر قرار دهید اما قیمتی بالاتر از حد متوسط برای آن خواهید پرداخت.

آب و هوا در نحوه سوختن بریکت زغال چوب نقش دارد. ما شرایط محیط را یادداشت کردیم و آن را در نتایج خود لحاظ کردیم.

این آزمایش ها در روزهایی انجام شد که بین 42 درجه فارنهایت و 56 درجه فارنهایت بود. روزها بادهای شدیدی با سرعت 22 مایل در ساعت می‌وزید. در صورت بارندگی، زغال چوبی داده شد و دوباره آزمایش شد.

وقتی تست برگر تمام شد رنده آتش را تعویض کردیم و منتظر ماندیم. ما به صورت دوره ای گریل را چک می کردیم تا ببینیم هنوز گرم است یا خیر. در نهایت، زمانی که گریل ها خنک شدند، میزان خاکستر تولید شده را اندازه گرفتیم.

آزمایش‌های نهایی حول بررسی هر کیسه برای توزیع اندازه تکه‌ها جستجوی هرگونه نقص در محصول و بازرسی خود کیسه‌ها بود. یک کیسه خوب باید به راحتی نگهداری شود و به اندازه کافی بادوام باشد تا بتواند در تابستان در گاراژ زنده بماند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.