دستکش فر آشپزخانه از خواب رفتگی دست جلوگیری کنید

دستکش یا دستکش فر آشپزخانه برای بسیاری از آشپزخانه‌ها ضروری است زیرا هنگام جابجایی تابه‌های داغ به راحتی حواس‌تان پرت می‌شود و در نهایت با سوختگی بدی مواجه می‌شوید.

یک دستکش فر می تواند به آشپز کمک کند تا از سوختگی جلوگیری کند و به او اجازه می دهد اشیاء داغ را بهتر در دست بگیرد تا به راحتی وسایل اطراف اجاق، اجاق گاز یا گریل را دستکاری کند.

دو نوع اصلی از مواد مورد استفاده برای ساخت دستکش های فر مقاوم در برابر حرارت وجود دارد. دستکش های سیلیکونی عایق های خوبی هستند و به راحتی تمیز می شوند اما اغلب سفت هستند.

دستکش‌های ساخته شده از الیاف معمولا راحت‌تر و انعطاف‌پذیرتر هستند، اگرچه می‌توانند با مواد غذایی پاشیده شده و چربی کثیف شوند.

آشپزها از انواع عایق ها استفاده می کنند تا به آنها کمک کند تا ظروف داغ را در اطراف جابجا کنند و از سوختن پیشخوان جلوگیری کنند.

بسیاری از سرآشپزهای حرفه ای از حوله آشپزخانه برای این کار استفاده می کنند، زیرا حوله می تواند چندین کار را انجام دهد.

آشپزهای خانگی مخصوصاً آشپزهای جدید، ممکن است به دستکش یا دستکش فر نیاز داشته باشند تا از سوختن بالای دستشان روی اجاق جلوگیری شود.

دستکش

در حالی که دستکش فر ممکن است به اندازه یک حوله همه کاره نباشد، اما عملکرد بهتری دارد. کار جلوگیری از سوختگی قسمت بزرگتری از دست است.

آشپز باید تصمیم بگیرد که دستکش پنج انگشتی فر می خواهد یا دستکش فر. دستکش‌ها سنتی‌تر هستند و در رنگ‌ها و سبک‌های متنوع‌تری عرضه می‌شوند در حالی که دستکش‌ها چسبندگی طبیعی‌تری دارند و امکان حرکت روان‌تر را فراهم می‌کنند.

دستکش ها همچنین برای کباب کردن یا سرخ کردن در فضای باز مناسب هستند، جایی که ممکن است حرارت بسیار بالا درگیر باشد.

دستکش‌های فر از همان موادی ساخته شده‌اند که لباس‌های مرطوب ساخته شده‌اند و چسبندگی خوبی را ارائه می‌دهند.

این نوع دستکش به طور کلی برای محافظت تا 400 درجه فارنهایت (204.4 درجه سانتیگراد) درجه بندی می شود.

ساختار بیرونی بدون درز است، مناسب برای رسیدن به مایعات داغ. نئوپرن ها قابل شستشو در ماشین ظرفشویی هستند و در ماشین ظرفشویی نیز قابل شستشو هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.