با خوردن مداوم چای سفید زاهدان هرگز به پوکی استخوان مبتلا نخواهید شد

همانطور که می دانید چای سفید زاهدان به لطف خواص ضد عفونی کننده و آنتی اکسیدانی می تواند به شما کمک کند تا پوستی یکدست داشته باشید.

مطالعه ای که توسط دانشگاه کینسینگتون در لندن انجام شد نشان داد که چای سفید می تواند از سلول های پوست در برابر آسیب های ناشی از پراکسید هیدروژن و سایر عوامل محافظت کند.

چای سفید غنی از آنتی اکسیدان همچنین به از بین بردن رادیکال های آزاد که می تواند منجر به علائم پیری زودرس از جمله رنگدانه و چین و چروک شود کمک می کند.

خواص ضد التهابی آنتی اکسیدان های چای سفید همچنین می تواند به کاهش قرمزی و التهاب ناشی از بیماری های پوستی مانند اگزما یا شوره سر کمک کند.

از آنجایی که آکنه اغلب به دلیل آلودگی و تجمع رادیکال‌های آزاد ایجاد می‌شود، نوشیدن یک یا دو بار در روز یک فنجان چای سفید می‌تواند پوست را شفاف کند.

ر عوض، چای سفید را می توان به عنوان یک شستشوی پاک کننده به طور مستقیم روی پوست استفاده کرد. همچنین می‌توانید یک چای کیسه‌ای سفید را مستقیماً روی هر نقطه مشکل‌دار قرار دهید تا بهبودی سریع‌تر شود.

چای

مطالعه ای در سال 2005 توسط Pastore Formulations نشان داد که چای سفید می تواند برای افرادی که از بیماری های پوستی از جمله روزاسه و پسوریازیس رنج می برند مفید باشد.

ین می تواند به اپی گالوکاتچین گالات موجود در چای سفید کمک کند که به تولید سلول های جدید در اپیدرم کمک می کند.

چای سفید حاوی مقادیر زیادی فنل است که می تواند کلاژن و الاستین را تقویت کند و ظاهری صاف تر و جوان تر به پوست بدهد.

این دو پروتئین برای ایجاد پوستی قوی و جلوگیری از چین و چروک حیاتی هستند و در انواع محصولات مراقبت از پوست یافت می شوند.

نوشیدن چای سفید می تواند با کمک به بدن در جذب موثرتر مواد مغذی و کاهش وزن راحت تر با سرعت بخشیدن به متابولیسم، به شما کمک کند به اهداف کاهش وزن خود برسید.

یک مطالعه آلمانی در سال 2009 نشان داد که چای سفید می تواند به سوزاندن چربی های ذخیره شده بدن کمک کند و در عین حال از تشکیل سلول های چربی جدید جلوگیری کند.

کاتچین های موجود در چای سفید همچنین می توانند فرآیندهای گوارشی را تسریع کرده و به کاهش وزن کمک کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.