باطری موتور شارژی اسباب بازی کودکی را به کام مرگ کشاند

باتری ها به دو دسته تقسیم می شوند: باتری های قابل شارژ و باتری های غیر قابل شارژ. باتری های غیر قابل شارژ و باتری هایی که قابل شارژ نیستند (باتری های اولیه). باتری های قابل شارژ و باتری های قابل شارژ (باتری های ثانویه)

باتری های غیر قابل شارژ: از آنجایی که فقط یک بار می توان از آنها استفاده کرد، این نوع باتری ها به عنوان باتری های اولیه شناخته می شوند.

باطری موتور شارژی اسباب بازی عمدتاً از روی (روی) و دی اکسید منگنز (MnO2) تشکیل شده است و الکترولیت مورد استفاده هیدروکسید پتاسیم است که یک ماده کاملا قلیایی است.

در نتیجه باطری موتور شارژی اسباب بازی به عنوان یک باتری قلیایی با چگالی توان 100 Wh/Kg شناخته می شود. ممکن است در چراغ قوه، کنترل از راه دور ساعت دیواری و سایر دستگاه های کوچک قابل حمل یافت شود.

باتری های سلولی سکه ای: باتری های سلول کویل و باطری موتور شارژی اسباب بازی دارای ترکیب شیمیایی قلیایی نیز هستند. به غیر از مواد قلیایی، از مواد شیمیایی لیتیوم و اکسید نقره در تولید این باتری ها استفاده خواهد شد که در تامین ولتاژ ثابت و پایدار در این اندازه کوچک کارایی بیشتری خواهد داشت.

باطری

چگالی توان 270 Wh/Kg دارد. ساعت‌ها، ساعت‌های دیواری، ماشین‌های توزین و سایر اقلام کوچک الکترونیکی کم‌مصرف، از جمله موارد دیگر، از این باتری‌ها استفاده می‌کنند.

باطری موتور شارژی اسباب بازی به عنوان باتری های قابل شارژ ثانویه شناخته می شوند زیرا ممکن است دوباره شارژ شوند و مجددا مورد استفاده قرار گیرند.

باطری موتور شارژی اسباب بازی اگرچه گران هستند، اما می‌توان آن‌ها را دوباره شارژ کرد و دوباره استفاده کرد، و در صورت استفاده و شارژ مناسب، عمر طولانی‌تری دارند.

باطری موتور شارژی اسباب بازی از سرب اسید ساخته شده است که یک ماده نسبتاً ارزان قیمت است که برای تامین انرژی سیستم های روشنایی در خودروها و کامیون ها استفاده می شود.

این موارد در مواردی که اندازه، فضا و وزن مهم نیستند ترجیح داده می شوند. ولتاژ نامی از 2 ولت تا 24 ولت متغیر است و محبوب ترین نوع آن باتری های 2 ولت، 6 ولت، 12 ولت و 24 ولت است. دارای چگالی توان 7 Wh/Kg است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.