استفاده از ماست تک نفره پگاه سینک ظرفشویی را براق می کند

ماست تک نفره پگاه می‌تواند یک صبحانه یا ناهار خوشمزه و در عین حال سالم باشد. لبنیات خامه ای منبع خوبی از پروتئین، کلسیم، ویتامین ها و پروبیوتیک ها است.

ماست مورد علاقه متخصصان تغذیه و سلامت است زیرا به خوبی با سایر غذاهای سالم مانند میوه، بلغور جو دوسر یا گرانولا جفت می شود. و البته، برای دوستداران اسموتی سلامت محور ضروری است.

بنابراین افزودن ماست به عنوان بخشی از رژیم غذایی شما چه کاری می تواند برای بدن شما انجام دهد؟ تحقیقات پیرامون مصرف ماست و فواید سلامتی آن کم نبوده است.

تحقیقات خارج از ایرلند نشان می دهد که خوردن بیشتر ماست ممکن است سلامت استخوان شما را بهبود بخشد. سلامت استخوان در سالمندان به دلیل خطر ابتلا به استئوپنی، مقدمه ای برای پوکی استخوان یک نگرانی بزرگ است.

برای این مطالعه گروهی متشکل از 1057 زن و 763 مرد از نظر تراکم مواد معدنی استخوان (BMD) بررسی شدند در حالی که 2624 زن و 1290 مرد از نظر عملکرد فیزیکی مورد بررسی قرار گرفتند.

ماست

زنانی که بیشترین ماست مصرف می‌کردند حدود 3.1 تا 3.9 درصد سطوح تراکم استخوان لگن و گردن استخوان ران را نسبت به آنهایی که کمترین مقدار ماست مصرف می‌کردند بالاتر داشتند.

برخی از معیارهای عملکرد فیزیکی در دوستداران ماست 6.7 درصد بیشتر بود. برای مردان، نتایج نشان می دهد که 9.5 درصد کمتر شاخص تجزیه استخوان برای کسانی که بیشترین مصرف ماست را دارند در مقایسه با کسانی که در انتهای دیگر مقیاس هستند.

بنابراین این بدان معناست که در افرادی که بیشترین ماست را مصرف می کنند، تبدیل استخوان کاهش می یابد.

در اینجا یک دلیل عالی برای لذت بردن از یک وعده روزانه ماست وجود دارد: می تواند به مقابله با آرتریت، دیابت نوع 2 و حتی استرس کمک کند.

غذاهای تخمیر شده مانند ماست، کفیر، پنیر دلمه، کیمچی و چای کومبوچا باعث تقویت باکتری‌های خوب روده می‌شوند و به نظر می‌رسد به جلوگیری از التهاب کمک می‌کنند که می‌تواند باعث دیابت و آرتریت شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.