آب مقطر برای گیاه آپارتمانی موجب رشد بی رویه آن شد

در حقیقت آب مقطر برای گیاه نوعی آب تصفیه شده است که با جوشاندن آب و سپس متراکم کردن بخار حاصل می شود. به نظر می رسد استفاده از آب مقطر روی گیاهان مزایای خود را دارد زیرا آبیاری گیاهان با آب مقطر منبع آبیاری بدون ناخالصی است که ممکن است به جلوگیری از ایجاد سمیت کمک کند.

چرا آب مقطر برای گیاهان؟ آیا آب مقطر برای گیاهان مفید است؟ هیئت منصفه در این مورد اختلاف نظر دارند اما بسیاری از کارشناسان گیاهی ادعا می کنند که این بهترین مایع است به خصوص برای گیاهان گلدانی. ظاهراً مواد شیمیایی و فلزات موجود در آب لوله کشی را کاهش می دهد.

این به نوبه خود منبع آب تمیزی را فراهم می کند که به گیاهان آسیبی نمی رساند. این به منبع آب شما نیز بستگی دارد.

گیاهان به مواد معدنی نیاز دارند که بسیاری از آنها را می توان در آب لوله کشی یافت. با این حال، کلر بیش از حد و سایر مواد افزودنی ممکن است به گیاهان شما آسیب برساند. برخی از گیاهان به ویژه حساس هستند، در حالی که برخی دیگر از آب لوله کشی مهم نیستند.

تقطیر آب از طریق جوشاندن و سپس تشکیل مجدد بخار انجام می شود. در طی فرآیند، فلزات سنگین، مواد شیمیایی و سایر ناخالصی ها حذف می شوند.

آب

مایع به دست آمده خالص و عاری از آلاینده ها، بسیاری از باکتری ها و سایر اجسام زنده است. در این حالت، دادن آب مقطر به گیاهان به جلوگیری از هرگونه تجمع سمی کمک می کند.

ساختن آب مقطر برای گیاهان اگر می خواهید آبیاری گیاهان را با آب مقطر امتحان کنید، می توانید آن را از اکثر فروشگاه های مواد غذایی خریداری کنید یا خودتان درست کنید.

شما می توانید یک کیت تقطیر خریداری کنید که اغلب در بخش های لوازم ورزشی یافت می شود یا این کار را با وسایل معمولی خانگی انجام دهید.

یک گلدان فلزی بزرگ که تا حدی از آب لوله کشی پر شده است تهیه کنید. سپس یک کاسه شیشه ای پیدا کنید که در ظرف بزرگتر شناور شود.

این دستگاه جمع آوری است. درب قابلمه بزرگ را بگذارید و حرارت را روشن کنید. تکه های یخ را در بالای درب قرار دهید. اینها باعث تراکم می شوند که در کاسه شیشه ای جمع می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.